درباره خودم

من نسا عزیزی متولد 67/10/12 در شهر ارومیه هستم. تحصیلات من لیسانس مامائی و با توجه به علاقه ای که به واسطه تجربه و کار مادرم ( خانم پروین روحی موسس سالن زیبایی عروسک) که یکی از بهترین و باتجربه ترین میکاپ آرتیست های شهر ارومیه بود به این حوزه ورود پیدا کردم.

از نظر من همه عروس ها زیبا هستند و یک عروس باید کلیات زیبایی رو داشته باشه و با ایجاد چند نکته بسیار مهم در میکاپ و گریم میتونن یک روز فوق العاده رو احساس کنن. همیشه در ارتباط با عروس ها یک رابطه دوستانه داشتم و طوری بوده که انگار این مراسم ، مراسم خودم هست.

دوره های آکادمیک رو در ابتدا در کلاس های آقای هنری زادور  شرکت کردم و برای دوره های تخصصی در کلاس خصوصی خانم آنا شیخلو شرکت کردم.

من معتقدم انسان برای کامل تر شدن باید یاد بگیره و دانش ما در حوزه زببایی نیز باید رشد داشته باشه به همین دلیل در بزرگ ترین رویدادهای داخلی و خارجی سعی میکنم شرکت کنم و یاد بگیرم. طی این 5 سال کار حرفه ای که به عنوان میکاپ آرتیست مشغول به فعالیت هستم.


سالن زیبایی نسا عزیزی

سالن زیبایی نسا عزیزی ( عروسک سابق ) از سال ۸۰ فعالیت خود را در سطح شمال غرب کشور آغاز نموده است و در این مدت سعی بر همکاری و تعامل با حرفه ای ترین متخصصین حوزه زیبایی در لاین های مختلف نموده است.

این مجموعه با بهره گیری از کادر مجرب در لاین های مختلف و با شعار "کیفیت دستور کار ماست" در سال 1396 اقدام به استقرار نظام مدیریت کیفیت بر اساس استاندارد ایزو 9001:2008 نموده و پس از ممیزی نهایی در گزارش سرممیزین رسمی شرکت کیو ای ال انگلستان موفق به اخذ این تاییدیه بین المللی گردید.

کلیه کادر مجموعه نسا عزیزی سعی در بهبود آموزش ها و تجربیات خود داشته و از آخرین دوره ها و سمینارهای آموزشی داخلی و خارجی بهره مند میگردند.

سالن زیبایی نسا عزیزی خط مشی کیفیت خود را بر اساس اهداف و برنامه های ذیل دنبال میکند:

  • - ارائه خدمات با کیفیت به مشتریان و تلاش در راستای رضایت کلیه مشتریان داخلی و خارجی
  • - فراهم کردن زمینه رشد و توسعه نیروی انسانی ( کادر سالن )
  • - ایجاد فرآیند اخذ و پایش شکایات مشتریان در جهت بهبود انحرافات احتمالی و بهبود فعالیت ها
  • - فراهم آوری شرایط ایمن در فرآیندهای سالن
  • - رعایت استانداردهای ملی و بین المللی و تلاش در جهت افزایش رضایتمندی مشتریان